Zastój
Siema!

Produkcją muzyki zajarałem się niedawno bo jakieś pół roku temu, od tego czasu praktycznie codziennie siadam do DAW i próbuje coś kleić. Wszystko było by pięknie gdyby nie to, że od prawie 2 tygodni nie potrafię zrobić nic sensownego, układam w miarę fajnie brzmiące akordy (układanie utwory w innej kolejności np. zaczynam od melodii czy perkusji nic nie zmienia) i na tym koniec, nie mogę znaleźć żadnego dźwięku który mógł by zagrać sensowną i pasującą melodie. Mimo, że ogólnie jestem bardzo leniwą osobą to potrafię spędzić na takim szukaniu nawet ze 2 godziny (jak na mnie to naprawdę dużo), a po takim czasie wybierania dźwięków i klikania paru klawiszy na midi naprawdę mi się odechciewa. Wtedy zazwyczaj robię sobie przerwę na odrobienie lekcji, obejrzenia jakiegoś poradniku czy jakiś serial, po czym wracam i znowu to samo. Na początku stwierdziłem, że to tylko chwilowe i totalnie normalne, ale teraz zaczynam mieć wątpliwości. Myślałem żeby zrobić sobie kilku dniową przerwę ale co śmieszne za bardzo ciągnie mnie do mojego Fl'a i nie potrafię, chodź zaczyna być to już dosyć meczące. Próbowałem też działać coś z gotowymi loopami i tu jest lepiej, bo samą perkusje jako tako udaje mi się skleić, ale przecież nie będę całe życie używał gotowych pętli i poza tym sprawia mi to dużo mniejszą satysfakcje. W dodatku jakby tego było mało moje poprzednie utwory z przyzwoitych w moim mniemaniu nagle zaczęły wydawać mi się strasznie słabe i najchętniej pousuwał bym je z Souncloud'a. Strasznie mnie to dezorientuje i totalnie nie mam pojęcia w czym leży problem. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł czym może być to spowodowane i jak sobie z tym poradzić to był bym bardzo wdzięczny za jakaś podpowiedź.

Tu podrzucam linka do mojego sc: https://soundcloud.com/user-351780606
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Zastój - przez MatB - 24.09.2019, 21:30
RE: Zastój - przez Impakt - 24.09.2019, 22:32
RE: Zastój - przez belothar - 26.09.2019, 14:18

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości