Oceń piosenkę osoby przed Tobą
empty
Odpowiedz
nie ocenię obiektywnie, bo piosenka kojarzy mi sie tylko i wyłącznie z byłą dziewczyną i z tym co się działo po nocach Tongue 10/10 sztos kozak na maxa. aż wzwodu dostałem.

ode mnie leci Mefjus:

Odpowiedz
o kurwa, zajebiste 10/10

ode mnie cos delikatniejszego Smile

bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz
Klimacik malinka tylko akordy mi nie podeszły. 7/10

.̴̡̢̢̡̧̡̨̨̨̡̛̛͚̖̦̩̻̘̳̲̥͕̗̰͕͖̜̖̗̜̰̫̺̠̙̤̙̳̗̖͍̲̣̪̙̳̘̠͓̦̘̪͍͉͚̙͙͉̞̯͚͓͈͎͔̺̮̞̘̺̬̺̯̺̲̯͌̀̑͆̓̅̃̾̑̋̏͛͒̋̇͛̔͂̈́̊͊́̽̊̑͑͒̿̒̄̀͒͛́̈́͛͊́̽̌͆̇̃̐̑̓̽̂̎̅̀̊͐̿̍̎̋͐̉͒̑̔͗̄͑̔̍͐̊̈́̉̂̈́͑̆́̓́́̈̐̉̉̎̑̑͗̾̎̿̒̇̈́͊͗͊̌̒͌͆̍̋͑͐̆͘͘͘̕͘̚̚͠͠͝͝͝͝͝͝͝͝͝͠͝
Odpowiedz
Nie jestem znawcą takich alternatyw ale opiszę jak to wygląda z mojej strony Smile
Namotane mocno, wygląda jakby ktoś próbował oddać klimat dub-step grając prog-house.
Potem się jakby znudziło i przechodzi w trance a potem jednak nie, podabstepujemy a potem jeszcze poprogujemy.
Muszę przyznać, że pomimo sporej oryginalności kawałka cholernie ciężko mnie się tego słucha 6/10.

A z mojej strony coś takiego:

Odpowiedz
empty
Odpowiedz
Super, lubię Royksopp, ale tego jeszcze nie słyszałem.
Pamiętajcie o ocenach!
Ode mnie łakocie i witaminy

Odpowiedz
Noisia klasa sama w sobie. Właśnie sobie słuchałem ćwicząc na ławeczkę i muszę powiedzieć że daje kopa. Adrenalina sama w sobie Smile. Rewela 9/10

Tu coś od starego i przez wielu pewnie nieznanego. Rok 1996
Future Sound of London - Quagmire

Odpowiedz
1/10 Nic mi się w tym nie podoba. Nie rozumiem tego typu muzyki. Bez urazy ofkors, każdy lubi co lubi Blushed

Ode mnie:

[/quote]

Polecam ten Label.
Odpowiedz
5 na 10, takie trensy ani mnie ziębią ani grzeją.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości