Oceń piosenkę osoby przed Tobą
Niezle, ale bez fajerwerkow, jakby to okraszyc damskim zmyslowym wokalem bylby miodzik 4+/10

Odpowiedz
empty
Odpowiedz
Dobry traczek, Returnersi zawsze na propsie, rapsy też najs (szczególnie Małpa i Bisz) 7/10
Ode mnie traczek duetu Darc Mind:

Odpowiedz
Sorry, nigdy nie widziałem nic szczególnego w muzyce której słów nie rozumiem, bo moje umiejętności ang. na to nie pozwalają. Muzycznie podkład zupełnie nijaki, ma w sobie pewną mroczność niemniej tylko pewną.
Nie podejmuję się nawet oceny.

A ode mnie trochę nowszej klasyki, proszę - bierzcie ile chcecie Smile
Deklamowane teksty atrakcyjne są dla mnie za to w takiej np postaci. Rozumiem też o co kaman

Ciekawostka: Kiedyś podjąłem się próby odtworzenia pierwszych 25 sekund tego kawałka za pomocą wtyczek FL Studio (2009 rok), głównie FL Slayer.
Powiem Wam, nawet to brzmiało nieźle Smile
Odpowiedz
Utwór dobry 8/10 kiedyś strasznie lubiłem Linkin Park ale uważam ze niestety to już nie to samo po 3 płycie o nazwie "Minutes to Midnight" Uncertain
Ja podrzucam coś z innej beczki

Odpowiedz
empty
Odpowiedz
lubię rap i lubię OSTR, więc solidne 7.5/10 . :3
PS. Czy on robił w Abletonie? Tongue

Odpowiedz
nie lubie w ogole takich gatunkow, nie pasuje mi to ni cholery, ale jak na swoj gatunek to chyba 8/10, bo niczym sie nie wyroznia sposrod reszty Smile

ode mnie troche z 70'

bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz
Piękny soul. szczególnie te arpeggia na pianinie

oceń to:

Odpowiedz
kozak, 8/10

od A440 obowiazkowo jeszcze "Krupa", "Ain't Talkin' 'bout Dub", "Stop The Rock" i "Heart Go Boom"
bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości