Ulubieni artyści.
Menace Ruine
Nadja
This Will Destroy You
Contemplatron
Birds of Passage
Ink Spots
Odpowiedz
Ze współczesnych tylko jedna grupa sprawia, że biorę ich bez pytania na "ślepo".
Röyksopp i tylko oni.
Choć też nie jestem aż takim fanem by wymieniać z pamięci ich dokonaniaWink
Reszta może mnie zainteresować poszczególnymi kompozycjami.
Poza tym starocie; Oldfield, Kraftwerk, Vangelis, Łosowski, Biliński, DM i większość przebojów z nurtu new romantic i new wave z lat 80.
Odpowiedz
prościej było by zadać jaki jest wasz ulubiony kolor.
nie jestem maniakalnym fanem jednego czy paru wybranych artystów , mam tylu lubianych że ciężko mi czasami z pamiętać nazw w pamięci podręcznej.
co prawda ciężko zapamiętać tych bardziej niszowych ale teraz moim ulubienym hardkorowcem jest xkore .
Odpowiedz
Hmm.Z elektroniki to u mnie głównie D-block & S-te fan, Angerfist,Psyko Punkz i Da Tweekaz.
Za całej reszty to Kult,Ghost,Marilyn Manson i Hollywood Undead.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o rap to najbardziej przemawia do mnie J. Cole, Lecrae, cenię Jay-Z za flow, tak samo Kanye Westa, Drake.
Jak mówimy o innych gatunkach muzycznych, to prym wiodą u mnie Imagine Dragons, Linkin Park.
Z kompozytorów najbardziej cenię Jamesa Hornera, Johna Williamsa, Ennio Morricone, a z producentów to ostatnio lubię posłuchać produkcje Major Lazer, również samego Diplo.
Odpowiedz
(14.07.2015, 13:18)Megot napisał(a): Major Lazer, również samego Diplo.
ale wiesz ze diplo ma ghost producera? :)
bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz
Moja lista ulubionych artystów zmiena się co jakieś pół roku. Ostatnio jaram artystami/zespolami takimi jak:
Chris Squire
Roine Stolt
Neal Morse
Anyone's Daughter (line up z 1979)
Steve Hackett
Sychu (DTU)
Magic Pie
Radim Hladik (Blue Effect)
Pollen (wydali tylko jeden, jednakże niesamowity album)
Unreal City
Karmakanic
Il Baletto Di Bronzo
Odpowiedz
Impakt- nie wiedziałem, w sumie przesłuchałem kilka piosenek i (dziwne jak na mnie) nie zainteresowałem się nim głębiej. Ale dzięki, w sumie dość przydatna wiadomość dla mnie Wink
Odpowiedz
Ja tam najbardziej lubię Joe Forda, Naden no i KSHMR

Odpowiedz
Slow Magic - Kreuje świat w muzyce, co wbrew pozorom nie jest tak częste. Brzmienia utworów są piękne, zwłaszcza na płycie "Triangle". Można zamknąć oczy, słuchać jej i pozwolić umysłowi znaleźć się w niesamowitym świecie tego właśnie artysty schowanego tajemniczo za całkiem ciekawą maską.

KOAN Sound - Za różnorodność i cholernie dobry mix. Cokolwiek wypuszczą to muszę zbierać szczękę z podłogi. Łączą różne gatunki muzyczne jednak zostając głównie przy elektronice. Chociaż "Sanctuary" - tak piękny utwór i dowód, że potrafią tworzyć też zupełnie inny rodzaj muzyki.

Palmer Eldritch - Całkiem dobre grajki też. Tworzą sobie muzykę, którą mi jest ciężko sklasyfikować. Oni po prostu mają swoje brzmienie, swoje własne pojęcie muzyki. A klimatem prawie zawsze trafiają w mój gust, który również cholernie ciężko by było określić. No i do tego genialne spoken wordy z Estragonem.

Bardzo odmiennie ale i Ray Charles się tu znajduje.
Słuchając Jego utworów po prostu moja dusza tańczy. Niezwykłe emocje mi towarzyszą słuchając go. Żadni inni wykonawcy w aż tak ogromnym stopniu nie działają na mnie. Aż ciężko opisać to zjawisko.

Wymienię jeszcze paru i nie opiszę dlaczego do mnie trafiają, bo jestem na to zbyt leniwy i niewiele mam czasu. Ale na pewno nikogo nie stawiam niżej, każdy zespół/wykonawca wymieniony ma coś w sobie i nikogo nie potrafiłbym sklasyfikować jako gorszego w odbiorze.

Tak więc lista:

Flying Lotus
Szatt
Ólafur Arnalds
Skalpel
The Cinematic Orchestra
Hidden Orchestra
Smolik
God Is An Astronaut
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości