Deep House Sound Design Tutorial
Siema Tutorial Mojego autorstwa jest to jeden z pierwszych moich wideo poradników więc śmiało możecie mi wytknąć co zle powiedziałem , ale mam nadzieje że poradnik się przyda.

W poradniku prezentuje jak można wykręcić za pomocą Sylenth1 deep house brzmienie.

Odpowiedz
Zdecydowanie jak robisz film po polsku to daj mu polski tytuł Wink

Dobra to teraz EDIT i co wychwyciłem.

I. Zrób sobie jakąś notatkę co chcesz dokładnie zrobić (krok po kroku) na zasadzie
o czym będziesz mówił i co zrobisz

II. Wymowa angielskich słówek kuje w uszy i unikaj określeń pokroju "ustawimy to nieco tak", musisz się zdecydować czy używasz angielskich czy polskich określeń bo też to dziwnie brzmi. Szczególnie rzuca się "potrójny saw"

Mylisz nazwy filtrów Wink Dolnoprzepustowy to ten który puszcza tylko dół, a górnoprzepustowy to ten co tylko górę.

Dużo technicznych niedoskonałości dlatego moim zdaniem technicznie jest słabo,
ale grunt to coś robić.

(to nie ma być hejt)
Odpowiedz
dzięki na pewno wezmę to pod uwagę , ale z drugiej strony jak bym się zastanawiał nad każdą pierdołką to nic bym nie zrobił .
treść jest treścią jak ktoś czego szuka jak zrobić to czy tamto to nie będzie się przejmował pierdołami i małymi błędami.
po drugie z angielskiego slangu producenckiego nie zrezygnuje , bo weszło mi to w krew a po drugie to przydatne dla początukjących .
Odpowiedz
Sinus dlatego zrób sobie notatkę na zasadzie co będziesz z grubsza robił (co chcesz pokazać) bo wtedy nawet jak się zawiesisz to kwestia rzutu okiem na kartkę i wszystko stanie się jasne. Złe nazywanie filtrów już nie jest przydatne dla początkujących.

Swoją drogą jak ci ktoś tam skomentował z grubsza tłumacz co robią parametry bo taki początkujący niczego się nie nauczy poza małpowaniem kogoś innego.

// A co do "slangu" czego bym tak nie nazwał to przynajmniej poprawnie wymawiaj te słowa. Dla przykładu twój "paszer"- phaser czyta się "fejzer". Jest cała masa drobiazgów które negatywnie działają na odbiór filmu. Co do słówek to jeszcze "saf"(soł) "katkof"(katof) "enwelope"(enwelołp) i masa innych. Wybacz ale mnie to osobiście gryzie po uszach.

Grunt że te zdanie które mówisz mają logiczny sens i da się to zrozumieć, ale technicznie mogłoby być lepiej Wink
Odpowiedz
jak już mówiłem to moje jedno z pierwszych wideo poradników i samo powstrzymywanie głupawki to było dla mnie wyzwanie.
i tak jak mówiłem błedy które mi wytknąłeś postaram się poprawiać anyłej dzięki.
Odpowiedz
Spoko, chyba jesteśmy tu sobie po to żeby sobie pomagać.
Powodzenia oby więcej filmów Wink
Odpowiedz
3 / 4 akord brzydki. Co to dokładnie za skala jest?
[Obrazek: qBxxp6W.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości