Tabela akordów do wkucia ;)
a ja uważam, że 90% muzyków raczej zna teorię, więc nie potrzebne im są takie tabelki, a co za tym idzie, pracują podobnie do mnie. i zobaczysz, że w przyszłości sam dojdziesz do tego, że te tabelki są nic nie warte, wystarczy znać teorię, która wcale taka skomplikowana nie jest, więc polecam z całego serca się nauczyć, WASP napisał parę poradników.

edit: nie, nie o to mi chodziło, nigdy tego nie powiedziałem.
bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz
Sądzę że hejterzysz podstępnie, ale racji nie masz. Obudź się i wejdź na google, pełno tam tabeli akordów. Miliony grafik są bo są po prostu przydatne i pożądane przez początkujących muzyków i nie tylko. Gdybyś nie wiedział też to poinformuję cię że jesteśmy w dziale Tutoriale, ty natomiast na czyjąś chęć podzielenia się chyba najlepiej wykonąną i przystępną tabelą akordów odpowiadasz cytuje "bes sęsu". Weź się za coś pożytecznego zamiast ludziom wciskać swoje błędne widzimisię.
Odpowiedz
oczywiście, bo dzisiaj każdy objaw krytyki to 'hejtowanie'.
wyraziłem swoje zdanie, a ty zacząłeś opowiadać jakieś dziwne rzeczy, że szybciej jest poszukać na jakiejś ogromnej tabeli akordu Am, niż po prostu dodać do A tercję małą (3 półtony) i kwintę (7 półtonów). (akord minor/moll = pryma(0), tercja mała(+3), kwinta(+7))

edit: dobra stary juz mi sie nie chce gadac, mialem do abletona usiasc
bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz
Szybciej na pewno nie jest szukać w tabeli, ale sądzę że większość ludzi zaglądających do tego działu nie ma pojęcia o czym mówisz (kwinty, tercje etc.). Nie chce mi się dysput prowadzić z tobą. Jak nie potrzebna ci tabela to nie oznacza że komuś innemu się nie przyda.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości