Komplete 11 aktywacja
Także tego.
Mam Kontakta 5. Nowy, zaktualizowany. Wszystko zazwyczaj w nim pięknie gra, na nic nie narzekam. Do dzisiaj. Zorientowałem się, że mam przecież Komplete 11 Select, a w ogóle go nie używam. Także jazda. Ściągam sobie biblioteki kontaktowe, które mnie interesują (przez jakiś program od NI). Automatycznie się instalowały. Włażę w kontakt, a tam że demo. Retro Machines demo, Gentleman demo i tak dalej. Wszystko co pościągałem. Jak daję "Activate" to mnie wywala komunikat, że muszę w Service Center zaktywować cały Komplete 11 Select. Wchodzę więc w Service Center. A tam wyraźnie napisane, że Komplete 11 mam zaktywowany. Próbowałem usunąć numer seryjny (pokazało się wtedy, że nie jest aktywowany) i znowu go wpisać. Znowu pokazywało, że aktywowany. A jednak w kontakcie cały czas wersje demo, cały czas komunikat, żeby aktywować Komplete 11.
Dokładniej ten komunikat wygląda tak :

This library is in demo mode. If you want to lift demo restrictions, you need to activate KOMPLETE 11 SELECT using Service Center.

Please restart Kontakt after activation.

Start Service Center now?

Tak, próbowałem restartować Kontakta.
Wiecie w czym może leżeć problem? Z chęcią bym sobie podziałał na pełnej wersji tych bibliotek.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości