PANELE AKUSTYCZNE
WYPRZEDAŻ PANELI AKUSTYCZNYCH do -40%[Obrazek: 2757.png]

Abosrbery Isover PT-80, panele hybrydowe, kabiny wokalne, pułapki basowe, parawany akustyczne i wiele innych produktów do adaptacji akustycznej [Obrazek: 1f642.png]?

www.akustyczny.com.pl - tylko do 25 sierpnia [Obrazek: 2705.png]

// usuwam formatowanie, bo było nieczytelne - Impakt

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Szkoda, że do 25 sierpnia. Właśnie taką inwestycję planuję we wrześniu.
Odpowiedz
Mam Wasze panele, jeden był troche nierówny ale tak to ok Wink
Odpowiedz
Dzień dobry, BadWave 

jestem tym (lub jednym z) delikwentem, który czekał na 2 panele 2,5 miesiąca.
I nie jest to jedyny powód, dla którego nie poskromie swojego komentarza częściowo ku przestrodze forumowiczów. 
Jakość drewna bukowego, z którego zostały wykonane zewnętrzne ramy (typowo dla estetyki) dla absorberów oraz same ich wykonanie (rozklejone deski ramy ze szpetnym widocznym, popękanym żółtym klejem - jak zupka ziołowo-serowa Knorr'a) jest kolosalnie rzecz ujmując o kant dupy potłuc. Szkoda też, że zabrakło jakiegokolwiek systemu montażu do ścian.
Doceniam jednak, że była możliwość wykonania paneli wedle własnych wytycznych oraz wierze, że Państwa codzienna oferta ima się wyższych, utartych standardów. 

Ostatecznie panele spełniają rolę, do której zostały zmajstrowane

[Obrazek: MH9MZ1g.jpg]
Odpowiedz
Ustroje akustyczne w dobrych cenach mają w mega Acoustic. Ja jakiś czas temu brałam u nich piramidki akustyczne https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pira...kustyczne/ W dobrej cenie były. Panele, pianki itp. też mają. Także warto rzucić okiem.
Odpowiedz
Z tego co wiem to teraz Contrato wybił się na rynku z akustyką ( panele akustyczne etc.) jak szukałem jakiś czas temu to znalazłem sporo "zadowolonych"  klientów a jeszcze więcej reklam więc chyba pakują w to ;p Może warto spróbować
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości