Duża latencja - Reaper
Witam. Mam problem z nagrywaniem wokalu w Reaperze. Interfejs, którego używam to Focusrite Scarlett 2i2. Ustawienia tak jak na obrazkach poniżej. Jak zwiększę buffer size z 16 do 128 mam zbyt dużą latencję, słyszę swój głoś podwójnie, tylko przy 16 da się jakoś sensownie nagrywać. Ktoś może ma jakieś rozwiązanie i może pomóc. Z góry dziękuje. 
[Obrazek: 1-1518815714.jpg]
[Obrazek: 2-1518815714.jpg]
Odpowiedz
wyłącz monitoring na Reaperze i włącz Direct Monitor na Scarlett, jeśli chcesz słyszeć swój głos na słuchawkach.
bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz
(16.02.2018, 22:18)rainer napisał(a): Witam. Mam problem z nagrywaniem wokalu w Reaperze. Interfejs, którego używam to Focusrite Scarlett 2i2. Ustawienia tak jak na obrazkach poniżej. Jak zwiększę buffer size z 16 do 128 mam zbyt dużą latencję, słyszę swój głoś podwójnie, tylko przy 16 da się jakoś sensownie nagrywać. Ktoś może ma jakieś rozwiązanie i może pomóc. Z góry dziękuje. 

Przy 128 samplach 44.1 można odczuwać lekki dyskomfort, ale opóźnienie te nie powoduje wyraźnego dublowania się audio. 
Jakieś wtyczki w torze nagraniowym (wliczając w to sumę, grupy)? Jeśli tak, to wyłączaj je kolejno do czasu odnalezienia winowajcy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości