Midi kompozycja samplitude pro x 3 suite dubstep
Samplitude Pro X 3 Suite oceńcie sam track

https://www.youtube.com/watch?v=iYbHy8w7zKg
Odpowiedz
fajny pomysł z tym GM
Mozę stworzymy taki temat na forum i tam będziemy wstawiać same kawałki na General Midi ?
brzmienia GM też mają swój unikaty klimat Smile
jeśłi chodzi o twoją kompozycję, to akordy na pianinie dałbym oktawę wyżej
Odpowiedz
(04.02.2019, 13:41)WASP AKA Eternal Sunset napisał(a): fajny pomysł z tym GM
Mozę stworzymy taki temat na forum i tam będziemy wstawiać same kawałki na General Midi ?
brzmienia GM też mają swój unikaty klimat Smile
jeśłi chodzi o twoją kompozycję, to akordy na pianinie dałbym oktawę wyżej

Dobry pomysł jestem za dzięki za opinie
Odpowiedz
Nie rozumiem tego masz 24 wbudowane instrumenty i sampler za pomocą którego zrobisz cały utwór, a ty z nich nie korzystasz, coś mi się wydaje że trolujesz albo i nie.
Odpowiedz
(04.02.2019, 16:41)Recoil napisał(a): Nie rozumiem tego masz 24 wbudowane instrumenty i sampler za pomocą którego zrobisz cały utwór, a ty z nich nie korzystasz, coś mi się wydaje że trolujesz albo i nie.

Nie choddzi o trolowanie tylko o doświadczenia w robieniu własnych sampli dzięki midi i łączenie ich w aranż. Co najważniejsze to wymiana doświadczeń wskazówki wrażenia. Gotowce sample audio łatwiej położyć i złożyć utwór a w midi musisz się wysilić by zrobić coś ciekawego. Po zatym wykorzystałem w swoim utworze 5 instrumentów VST co można zobaczyć patrząc na kolory plików midi niebieski pianino różowy pad1 cczerwony trąbka z equalizerem biały perkusja zielony pad 2
Odpowiedz
Przecież prawie każdy mój utwór to samo Midi i parę sampli, też mam Samplitudę i dostałem w zestawie do tego DAWa 5 GB sampli i różnych sekwencji to z nich korzystam, są naprawdę świetne, co instrumentów to głównie Samplera Independence używam stworzyłem sobie do niego prawie 4 GB dodatkowych instrumentów filmowych naprawdę dobrych, prawie jak te komercyjne do Kontakt 6.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości