[Dance] Alan Walker - Faded (Tommy Lovada Remix)
Zapraszam do oceny mojego nowego remixu (przed nim miałem spooorą przerwę) - szczególnie potrzebuję konstruktywnej krytyki, żeby wiedzieć co według Was można jeszcze poprawić na przyszłość Smile-big

Odpowiedz
Ooo tą Panią często słyszę w radio w pracy Smile-big
Kooompletnie nie znam się na tego typu muzie, wiec skupię się na odczuciach z odsłuchu.
No wiec jako remix wyszło Ci spoko, tym bardziej że oryginał osłuchał mi się w pracy.
Gra to bardziej tanecznie i nadałoby się do klubu z młodymi, szalonymi ludzikami zażywającymi weekendu Wink
Brzmi to całkiem spoko u mnie, wiec chyba ok.
Mimo, iż nie jestem zwolennikiem takich melodii nóżka tupała, także chyba jest ok.
Aaaa, z konstruktywną krytyką, jak już zapewne zauważyłeś w mym poście, będziesz musiał poczekać na kogoś bardziej kompetentnego Smile
Pozdrawiam
DrooM
Odpowiedz
Mocny dół (nie wiem czy minimalnie nie za bardzo), perka stłumiona nie wiem czym, schowana jest trochę zza resztą.
Czuję że chciałeś zrobić mocny kawałek z lekkością wakacji. Niestety przez dół i trochę schowaną perkę wyszło dziwnie - nie czuć tej lekkości a to chyba chciał nieć ten kawałek.
Mam tanie głośniki więc z przymknięciem oka na mój komentarz patrz Smile

Odsłuchałem jeszcze raz, wszystko ok, mix siedzi i tyle.
Odpowiedz
Dzięki Panowie Smile Szczerze mówiąc nie miałem planu zbytniego na ten remix - u mnie zawsze dzieję się to z przypadku Smile-big
Może kwestia mocnego kawałka wzięła się stąd że lubię słuchać Hardstyle'u - swojego czasu też trochę próbowałem go robić
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości