Pomoc w ocenie kawałka
Cześć! Skleiłem coś prostego, minimalistycznego wręcz co miało spełniać rolę muzyki do menu w grze (takie było moje założenie przy tworzeniu Smile-big). Jestem początkujący i ciężko mi cokolwiek obiektywnie ocenić więc zwracam się z prośbą o ocenę tego utworu, ew. jakieś rady co do poprawienia, na co kłaść większy nacisk itp. Link: https://soundcloud.com/sundaystuf/game-1/s-aEtXV
Chciałem wrzucić w dziale początkujące produkcje ale nie widziałem opcji dodaj wątek Uncertain Z góry dzięki za wszelkie rady!
Odpowiedz
Witam wszystko zależy od kontekstu w jakim umieścisz twój utwór, bo intro długo się rozwija i dopiero 1:30 zaczyna się cos dziać. 
Brzmienie raczej filmowe, i tak bym to widział, urozmaicił bym intro żeby się szybciej rozwijało i wprowadził trochę więcej treści, więcej nie napisze na słuchawkach.
Odpowiedz
(02.05.2019, 19:49)Recoil napisał(a): Witam wszystko zależy od kontekstu w jakim umieścisz twój utwór, bo intro długo się rozwija i dopiero 1:30 zaczyna się cos dziać. 
Brzmienie raczej filmowe, i tak bym to widział, urozmaicił bym intro żeby się szybciej rozwijało i wprowadził trochę więcej treści, więcej nie napisze na słuchawkach.

Dzięki za opinię, a jeżeli chodzi o miks jest dobrze?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości