[Electronica] Belothar - The Failure

Najnowszy klip do zamykającego album numeru The Failure

Poprzedni klip: http://reverb.pl/forum/thread-4917.html

Może pojawi się jeszcze jeden obrazek, ale to w zależności od pomysłów.
Odpowiedz
podoba mi się rozmieszczenie w panoramie, jest czym oddychać, nie ma ciasnoty pomimo momentami dużej gęstości dźwięków, ciekawy koncept z klipem. zwłaszcza początek, wyłanianie się z ciemności, przy nieregularnie pompującym padzie. Nie są to do końca moje klimaty muzyczne, ale aranż mi siadł, zwłaszcza dynamiczne wejścia melodii np 3:24, nadające powera przy słuchaniu. Ścieżka pod Cyberpunk-a Wink. Belo kawałek na poziomie. Pozdr
Odpowiedz
Oho na początku pomyślałem sobie, eeeh ale podstawowe pady. Chwile później stwierdziłem, że fajnie właśnie brzmią w takiej czystej postaci. To samo tyczy się reszty syntezy. Co prawda ten synthwave'owy basik troche jednak zbyt nudny to reszta w sumie git (najbardziej mi sie te gate'owane akordy podobają). Perka w sumie też taka klasyczna, ciężko coś więcej o niej powiedzieć. Aranżacyjnie i kompozycyjnie jest superowo. Fajnie sie robi jak ta perka przyspiesza. Na zakończenie albumu dobry numer ale nie powiem, nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak poprzedni, tamten był o wiele ciekawszy.
.̴̡̢̢̡̧̡̨̨̨̡̛̛͚̖̦̩̻̘̳̲̥͕̗̰͕͖̜̖̗̜̰̫̺̠̙̤̙̳̗̖͍̲̣̪̙̳̘̠͓̦̘̪͍͉͚̙͙͉̞̯͚͓͈͎͔̺̮̞̘̺̬̺̯̺̲̯͌̀̑͆̓̅̃̾̑̋̏͛͒̋̇͛̔͂̈́̊͊́̽̊̑͑͒̿̒̄̀͒͛́̈́͛͊́̽̌͆̇̃̐̑̓̽̂̎̅̀̊͐̿̍̎̋͐̉͒̑̔͗̄͑̔̍͐̊̈́̉̂̈́͑̆́̓́́̈̐̉̉̎̑̑͗̾̎̿̒̇̈́͊͗͊̌̒͌͆̍̋͑͐̆͘͘͘̕͘̚̚͠͠͝͝͝͝͝͝͝͝͝͠͝
Odpowiedz
Eee dobre, zwłaszcza komputerowe piku piku od 3:25. 3 kciuki w górę
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości