Co oznacza - crossgrade from any izotope product
Chciałem zakupić Ozone 9 Advanced, ale w sklepie, na oficjalnej stronie izotope, napotkałem na niezrozumiały tekst. Nie wiem jaka jest różnica, pomiędzy, tańszą opcją Ozone 9 Advanced - crossgrade from any izotope product. I droższą opcją Ozone 9 Advanced. W tej opcji już nie ma dodatku z napisem, crossgrade from any izotope product. Domyślam się że chodzi o to czy posiadam jakiś produkt z izotope, ale nie rozumiem jaki miałoby to sens? Miałbym wówczas na stronie sklepu, podawać jakieś kody wcześniejszego oprogramowania, czy może wieżą na słowo?
Przy okazji byłbym wdzięczny, za podpowiedź, czy w przypadku Ozone 9, warto dopłacić do wersji Advanced, czy wystarczy Ozone 9 Standard? Bardzo dziękuję.
Odpowiedz
Z pewnością chodzi o to czy masz już jakiś produkt od Izotope. Wielu producentów DAW, wtyczek itd. daje lepsze ceny na nowe produkty dla klientów, którzy mają wcześniejsze wersje. Po prostu chodzi o to by firma znów coś na nich zarobiła. Ktoś np. kupił za 500 USD Abletona v9, a wychodzi nowa wersja v10 za 550 USD, która nie różni się tak wiele. Ktoś, kto ma v9 może nie być chętny wydania zaś 550 USD więc dla takich ludzi sprzedaje się wersje upgrade za np. 250...
Odpowiedz
 Podziekowania: Jacyński(+1)
Dziękuje Hexogen, ale nie wiem czy aby uzyskać niższą cenę, muszę mieć wcześniejszą wersję tego samego oprogramowania, czyli OZONE, czy wystarczy że zakupiłem coś innego ale też z izotope?  Nie wiem też czy mam podać jakieś numery, czy uwierzą mi na słowo?
Właściwie ja mam produkty izotope i nawet mam Ozone 8 wersji Elements, ale jestem ciekaw na przyszłość.
Odpowiedz
https://www.pluginboutique.com/products/5737

Z tego co rozumiem to wystarczy, że masz konto (zarejestrowany adres email).
Odpowiedz
jak masz to samo oprogramowanie w niższej wersji to wtedy jest zwykły upgrade. crossgrade to z innego produktu.

słowa takie jak "upgrade", "downgrade" i "crossgrade" generalnie sugerują ZAMIANĘ produktu, czyli że tracisz dostęp do poprzedniego produktu. musisz doczytać na ich stronie dokładnie o co chodzi, może po prostu faktycznie dają zniżki jak masz już jakiś produkt
bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz
Wielkie dzięki Impakt. Teraz wszystko jasne. Jeszcze tylko trochę poczekam aby zastanowić się czy w przypadku Ozone warto dopłacić do wersji Advanced.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości