Fl studio - wszystko sie wlacza
Music 
Witam serdeczenie wszystkich. Mam mega problem Sad przy uruchomieniu projektu wlacza mi sie perkusja ze wszystkich paternow I nie wiem jak Z tego wybrnac. Moze ktos pomoze?
Odpowiedz
w sensie wszystkie jednocześnie, jak klikasz Play? pewnie wrzuciłeś je przez przypadek gdzieś na playlistę.
zobacz czy jak zmieniasz odtwarzanie z song na pattern to dzieje się to samo. pierwszy przycisk po lewej stronie play.
bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz
Ok. Dzieki wielkie. Sprawdze jutro. Bardzo Ci dziekuje za pomoc, odpowiedz Smile
Odpowiedz
A jeszcze male pytanko : gdzies czytalem ze ogolnie jakby cos oficjalnie stalo sie hitem to najlepiej miec oryginalnego fl studio. A mozna kupic w razie co zaraz po?
Odpowiedz
zależy czy mówimy o demie czy piracie.

wydaje mi się, że zgodnie z prawem piratów nie możesz używać w ogóle. tylko rzecz jasna najpierw ktoś musiałby ci to udowodnić w sądzie. jeśli robisz coś tak głupiego jak przyznajesz się do tego publicznie albo robisz screencast jak produkujesz i czarno na białym widać na nim, że masz piracką kopię, to Image-Line może cię za to ścignąć i najprawdopodobniej zrobi to, jeśli jesteś wystarczająco popularny. wszystko też zależy od lokalnego prawa, z tego co wiem w Polsce możesz na przykład ściągać filmy, ale nie możesz ich dalej rozprowadzać, a chociażby na Ukrainie naruszanie własności intelektualnej nikogo nie obchodzi i możesz robić co chcesz.

jeśli chodzi o demo - nie wiem, trzeba byłoby przeczytać EULA. i to samo co wyżej - takie rzeczy trzeba najpierw udowodnić. no i przede wszystkim najpierw trzeba umieć zrobić taki hit, żeby w ogóle zwrócić na siebie uwagę.

w ogóle radziłbym samemu przestudiować takie rzeczy zamiast sugerować się opinią ludzi w internecie. ja mogę ci powiedzieć tylko to co sam słyszałem, ale jeśli coś pójdzie nie tak to ty, a nie ja, będziesz miał problemy.
Odpowiedz
Ok. Dzieki za pomoc Smile
Odpowiedz
Ok perkusja kazda jest na osobnym paternie ale paterny sa na playliscie. Z tym ze jak inaczej mam ulozy utwor jak nie Z playlisty? Poza tym skoro tak to czemu mi wszystkich klawiszy od razu nie wlacza tylko wlasnie perke
Odpowiedz
I na song I na patern dzieje sie to samo odtwarza cala perke
Odpowiedz
chodziło mi o to że może przez przypadek wrzuciłeś wszystkie patterny w jednym miejscu na playliście.

którą masz wersję FL Studio?
perkusja to loop czy sam ułożyłeś z pojedynczych sampli?
jak przewiniesz gdzieś dalej na playliście (na przykład od drugiej minuty) to też masz ten problem?

nie widzę co tam masz, więc tylko się domyślam o co może chodzić :)
Odpowiedz
Fl 12. Tzn no paterny Z perka a tych paternow jest 6 ulozone sa na tracku nr 2 ale ppkolei a odpala sie wszystko. No na kazdego minucie to jest niestety Uncertain
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości