Guitar Rig 5 i Fl studio
Music 
hej powiedzcie mi moze ktos jak zrobic żeby Guitar rig jak podlączam gitarke zeby bylo slychac w flu . bo co prawda widac wtyczke ale jak brzdękne Smile to nic nie slychac 

pozdrawiam
Odpowiedz
na mikserze wybierasz track z Guitar Rigiem i wybierasz wejście na interfejsie w drop-down menu na samej górze, tam gdzie masz listę efektów
bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz
ale nie ma jakiegos drop down , jak to gdzie to jest to wejscie interfejs ?
Odpowiedz
a jak zalacze guitar riga to  mi przechodzi  efekt na wszystko co gra i nawet perkusja ma przester
Odpowiedz
musisz zaznaczyć jakiś pusty kanał, gdzie nie gra ci nic innego.

nie mogą to być kanały master i current, oznaczone jako 'M' i 'C', dwa pierwsze po lewej. nie używałem FLa już od paru lat, ale zgaduje że w ogóle nie da się przekierować na nie dźwięku z interfejsu. a 'C'/current w ogóle nigdy nie dotykaj i nie ładuj tam żadnych wtyczek, tak żebyś wiedział już na przyszłość.

https://www.synapticsound.com/wp-content...outing.png
chodzi o te menu co jest zaznaczone czerwonym prostokątem po prawej
Odpowiedz
wiec tak u mnie to akurat jest na dole a mój interfejs mozna wybrac ale tylko na masterze on jest natomiast na kanale nie mozna go wybrac
Odpowiedz
u góry brak jakiejkolwiek edycji
Odpowiedz
na dole jest WYJŚCIE, czyli wysyłasz dźwięk DO interfejsu. na górze powinno być WEJŚCIE, czyli dźwięk Z interfejsu. dwie różne rzeczy.

jeśli nie możesz nic z niego wybrać to może nie masz poprawnie skonfigurowanego interfejsu? jaki masz interfejs? co masz ustawione w ustawieniach > audio > input/output > device?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości