Darmowe wtyczki/sample
Hej!
Nie znalazłem zbiorczego wątku, a sam ogarnąłem dostęp do fajnego miejsca z darmowymi wtyczkami i samplami.
Polecam zapoznać się z darmowe wtyczki oraz darmowe sample!

Czy ktoś ma dostęp również do innych takich fajnych miejsc?
Odpowiedz
Sporo tego jest w sieci, teraz to aż szkoda odpalać torrenta tyle tego dają za free. 

Strona Loopmaster -----> Robisz konto i na start masz paczkę różnorakich sampli 1gb FREE

Music Radar -----> Tutaj musisz poszukać sobie tego czego chcesz, sporo syfu ale parę pozycji wartych uwagi

Jonas Aden ----> Typek wydaje w  spinning records i dzieli się swoimi paczkami sampli. 

Poszukaj sobie jeszcze w sieci: "Splice Sounds - Sounds of KSHMR Vol.1, 2 i 3". Ogromna ilość sampli, raczej do znalezienia na torrentach, z racji tego, że januszowe interentowe naciągacze odsyłają na jakieś BARDZO PODEJRZANE STRONY.  Nie bój nic, można korzystać legalnie z nich, gdyż zostały wydane jako FREE.
Dodam również, że większość polskiej sceny vixsiarskiej korzysta z kaszmirowych sampli.

PS; Trzymaj linki do paczek ze sklepu SPLICE 
KSHMR VOL 1
KSHMR VOL 2
KSHMR VOL 3

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem ;-)

PS 2; STRONA Z pluginami ---> klikasz w napis free i bierzesz to co Cię interesuję.
Odpowiedz
Wow! Jestem w szoku pod względem obszerności Twojego zestawienia! Wielkie dzięki!
Na prawdę coraz mniej wymówek w tych czasach żeby robić muzykę!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości