scratch dlaczego niedziała?
Music 
Yooo
Piszę tutaj z zapytaniem dotyczącym używania wtyczki fruity scratcher w fl studio 12. 
mam dodany sampel i ustawione wszystko pikobelo ale żeby dobrze to brzmiało to poza napieprzaniem wirtualnym winylem dobrze by było również wyciszyć dźwięk w odpowiednik momentach, ustawiłem sobie fruity envelope controller żeby działał na klawiaturze i połączyłem z tym wbudowanym mutowaniem z wtyczki fruity scratcher i rzeczywiście działa, jeśli przytrzymam jakikolwiek przycisk na klawie to dźwięk jest a jeśli puszczę to nie ma, niestety nie działa to podczas scratchowania a przecież po to to właśnie zrobiłem. Próbowałem też wyciszać sampel inną wtyczką ale wygląda to tak samo, jeśli puszczę sobie dźwięk na tym scratcherze to mogę kontrolować wyciszenie za pośrednictwem klawiatury ale jeśli zacznę kręcić winylem to nagle to nie działa, przestaje kręcić to muszę kliknąć kursorem po za obszar scratchera i działa jak wcześniej, wie ktoś o co może chodzić??? jest to wina wersji czy popełniam jakiś głupi błąd??? Crying
Odpowiedz
tak dla pewności, spróbuj otworzyć jakiś notatnik i jednocześnie wpisywać coś do niego i ruszać myszką. może masz jakąś blokadę, że nie możesz używać jednocześnie myszki i klawiatury? ja tak miałem i musiałem wyłączyć
bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz
(07.02.2020, 09:18)Impakt napisał(a): tak dla pewności, spróbuj otworzyć jakiś notatnik i jednocześnie wpisywać coś do niego i ruszać myszką. może masz jakąś blokadę, że nie możesz używać jednocześnie myszki i klawiatury? ja tak miałem i musiałem wyłączyć

nie nie o to chodzi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości