Zamiana tradycyjnej autoryzacji programu na iLoka.
Już dokonałem autoryzacji jednego z programów za pomocą iloka. Zrobiłem to bo nie miałem wyboru, natomiast inne programy autoryzowałem zapisując na komputerze. Jeśli się nie mylę, to chyba napotkałem się kiedyś przy zakupie jakiegoś programu na wybór opcji albo ilok albo instalowanie programu bezpośrednio na komputer. Wszystko instalowałem na komputerze ale teraz potrzebuję niektóre programy używać też na drugim przenośnym laptopie i chyba będę potrzebował zmienić starą autoryzację na ilok, chyba że wolno używać programu na dwóch komputerach ale wątpię w to. Głównie programy mam z izotope np. Ozone 9 Advanced i chciałem zapytać się czy jest to możliwe aby po czasie zmienić sposób autoryzacji? Byłbym wdzięczny też za podanie łatwego sposobu zarówno w zamianie sposobu autoryzacji jak i informacji o iloku bo pamiętam że było to wszystko skomplikowane. Wielkie dzięki.
Odpowiedz
Do Ozone można przypisać licencję na dwa sposoby na komputerze i przez iLok, zawsze jest możliwość napisania do producenta i można poprosić o reset licencji jak by się komputer popsuł albo jest jeszcze opcja, zakup sprzętowego iLoka.
Odpowiedz
Kontaktuję się z producentem iZotope, i czekam na odpowiedź bo wyskoczyło kilka problemów, np. na stronie iloka nie mogę wpisywać liter, jedynie cyfry. Zapewne to zostanie wyjaśnione to wspomnę o tym tutaj. Wielkie dzięki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości