ogladac. udostepniac , cala prawda na temat koronawirusa
#1
Wywiad Briana Rose z Davidem Icke podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTube'a, Vimeo i Facebooka.
Polecamy go WSZYSTKIM, którzy chcą zrozumieć co dzieje się i co może wydarzyć się na świecie, w którym "pandemia" stanowi zagrożenie dla naszej wolności i godności. Wywiad - zwłaszcza od ok 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.
https://www.bitchute.com/video/pT0DH7j7K...r6tAG1_rZk

pobierac na dysk ,, puki jeszcze nie usuneli
Odpowiedz
#2
jestem w 25 minucie i tak:
1. WHO zapierało się przez długi czas, że wirus nie jest niebezpieczny. generalnie media mówiły wszystko, byleby ludzie nie zaczęli panikować.
2. korona nie jest bezpośrednią przyczyną śmierci w podobny sposób jak HIV nie jest bezpośrednią przyczyną śmierci - rozwala ci system odpornościowy.

może wirus jest prawdziwy, może nie. nie wiem tego ja, nie wiesz ty, nie wie tego Icke. ale jeśli istnieje możliwość, że rozprzestrzenia się jakiś wirus, który może cię zabić to najrozsądniejszą rzeczą jest założenie, że to prawda i zachowanie środków ostrożności, bez względu na to co powiedzą ci media czy rząd. nie rozumiem dlaczego muszę to komukolwiek tłumaczyć.

nawet zakładając, że wiemy na 100% że to kłamstwo - niby co masz zamiar z tym zrobić?
bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz
#3
niestety trzeba tłumaczyć Impakt, debili nie sieją. Poza foliowymi kapeluszami jest rzesza ludzi, którym dobrze się żyło, chcą kupować sobie samochody, domy, działki, chcą żyć normalnie i mieć plany takie, jak mieli jeszcze w styczniu, robić biznesy itp. Niestety, poprzez brak akceptacji, że " najrozsądniejszą rzeczą jest założenie, że to prawda i zachowanie środków ostrożności, bez względu na to co powiedzą ci media czy rząd ", ta rzesza już myśli, że po wszystkim. Dlatego, w majówkę zapierdalają tłumnie do sklepu, robią grille z ziomeczkami, już myślą że po wszystkim. Już ich cudowne plany na życie mogą wrócić na normalny tor, nie biorą pod uwagę, że to może być dopiero początek/preludium do falloutu (niezależnie, czy wirus jest/nie ma itp.), gospodarka dopiero szykuje się na pierdalnięcie. W efekcie domina poleciały pierwsze klocki, ale nikt nie umie przewidzieć, co będzie w lipcu/sierpniu/wrześniu, jakie będą długofalowe skutki kryzysu (niezależnie, czy wywołanego sztucznie, czy naturalnie). No nikt, poza foliowymi kapeluszami oraz tymi, którzy mimo przytłaczającej ilości faktów nadal nie potrafią nadal zaakceptować nowej rzeczywistości i kupują pergole, odkładają hajs na wakacje w Egipcie i udają, że już po wszystkim.
Odpowiedz
#4
,ta strona icka zostala usunieta,, w komentarzach sa niektore filmy ktore on  omawial,, m.i.n z tym doktorem z NY, w komentzrach sa rozone materialy ,, je czytamy patrzymy, (moje komentarze )  , plus ten film 

https://www.facebook.com/permalink.php?s...7555054296
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości